Juhendajad

Karl Laanekask

Kitarrid, muusikateooria, improvisatsioon.

Lõpetanud 2009. aastal Viljandi Kultuuriakadeemia pop-jazzmuusika erialal. Kaasa teinud põhiliselt kitarristi ja lauljana ansamblites Onu Bella ja Öörahu, The Claymakers, Luarvik Luarvik, Dahling, Genialistid, Bombillaz, Ro:toro. Hetkel ansambel Estraadiraadio liige. Loonud ja salvetanud teatri-, filmi- ja reklaamimuusikat. Õpetab jazzkitarri Tartu 1. Muusikakoolis. Osalenud korduvalt juhendajana Võrumaa Rahvapillilaagris, Kuressaare Kitarrilaagris ja Viljandi Pärimusmuusika Festivali töötubades.Viljandi Kultuuriakadeemia ja EMTA ühise pärimusmuusika õppekava magistrant 5-keelse bandžo erialal.

 

Ilja Sharapov

Trummid, perkussioon, rütmika.

Aastatel 1998-2002 õppis Tartu H. Elleri nimelises Muusikakoolis klassikaliste löökpillide erialal. Aastast 2003 töötab Vanemuise Sümfooniaorkestris löökpillimängijana (aastast 2008 löökpillirühma kontsertmeistrina). Viimased 15 aastat on olnud rock´n´rolli kollektiivi “Chick´n´Band” liige,millega on esinenud Eestis, Lätis, Leedus,Venemaal, Soomes ja Norras festivalidel ning klubides. Samuti on osalenud eksperimentaalsetes projektides koos DJ-de ja teiste muusikutega. Aastal 2009 liitus eksperimentaal-jazz ansambliga “Triophonix” millega esineb aktiivselt Eestis. Õpib Viljandi Kultuuriakateemia koolimuusika erialal 3. aastal. 2014. aastast mängib ansamblis Super Hot Cosmos Band.

 

Signe Hansen

Laul, klahvpill.

2003 Viljandi Muusikakool – klaver

2011 Heino Elleri nimeline Muusikakool – pop-jazz laul

2016 Viljandi Kultuuriakadeemia – koolimuusika

Signe on juhendanud solistide ringi 7-15 aastastele lastele Tääksi Põhikoolis ja Otepää laulustuudios.Ta on kokku puutund ka kõige väiksematega, juhendades muusikaringi 3-6 aastastele Ristikheina lasteaias ning hetkel olles muusikaõpetaja Tartu Ploomikese lasteaias. Alates 2015. aastast veab ka enda laulustuudiot Laulutrenn. On osalenud ansamblites Öömenüü, Estraadiraadio, alates 2011. aastast on Tartu Levimuusika Orkestri solist ja hetkel on alustanud omanimelise sooloprojektiga. 2011. aasta kevadel osales solistina Elleri Muusikakooli ja Turu Konservatooriumi ühisprojektis “Legendaarsed Eurovisiooni hitid”, mille kontserdid toimusid Soomes ja Eestis.

 

Vilho Meier

Kitarr, muusikateooria, improvisatsioon.

Alustanud kitarriõpingutega 1997. aastal, õpetajana tegutseb 2001. aastast. Lõpetanud 2006. aastal Tartu Ülikooli Füüsika-Keemiateaduskonna materjaliteaduse eriala. Mänginud ansamblites Speculative Rock’n’Roll Band(2001), Jimmie Bluesman Lawson & Crossfire (2004), Supernova (2006), Loss Paranoias (2010), Birgit Varjuni bänd (2013) ja Cathouse Radio (2013). Lisaks löönud kaasa erinevates muusika(li)projektides. Peab Tartus helisalvestusstuudiot “Slim Music Stuudio”, tehes seal nii produtsendi kui helirežissööri tööd, loonud ja salvestanud bändi-, teatri-, telesaate- ja reklaamimuusikat. 2015. aastast tegeleb ka elektrikitarride ehitamisega ning parandamisega.

 

Indrek Mällo

Bass.

Vabakutseline muusik. Õppis aastatel 2009-2012 Tartu Heino Elleri nimelises muusikakoolis rütmimuusika pop-jazz osakonnas. Lõpetas 2012 rütmimuusika pillid basskitarri erialal. Töötanud illustraatorina 2013-2015 H.Elleri nim. muusikakooli rütmimuusika osakonnas. Kuulunud ansamblite Clumsy Parachuter, Groundhog Day ja Animal Drama põhikoosseisu. Praegused koosseisud: Argo Vals Bänd, Jakob Juhkam Bänd, vonKuusk, Impromachine, Andres Alaru Trio, Estraadiraadio, Inboiler. Esinenud 2013. a. Jakob Juhkam Bändiga rahvusvahelisel muusikafestivalil Iceland Airwaves Islandil. Väiksemaid kontserte on antud erinevate koosseisudega Lätis, Leedus, Soomes ja Venemaal.