Võrumaa laste ja noorte näitemängupäev

17. märtsil 2017.a Antsla Kultuuri- ja Spordikeskuses

Tulemused

Põhikooli osas:

Näitlejapreemia – Getter Kõiv, Mõisahärra roll Antsla Gümnaasiumi etenduses “Ahjualused”

Näitlejapreemia – Airis Piigli, Pipi roll Rõuge Põhikooli näitetrupi etenuses “Pipi Pikksukk”

Parim lavastus ja edasipääseja Kooliteatrite riiklikule festivalile – Võru Kreutzwaldi Kooli Lavarebased “Lugu lahkest lohe Justusest ja printsess Miniminnist”

Parim visuaal – Rõuge Põhikooli näiteringi etendus “Pipi Pikksukk”

Gümnaasiumi osas:

Näitlejapreemia – Andreas Pall, Kasperi roll Võru Gümnaasiumi etenduses “Kardemoni linna rahvas ja röövlid”

Näitlejapreemia – Kevin Marks, Jesperi roll Võru Gümnaasiumi etenduses “Kardemoni linna rahvas ja röövlid”

Näitlejapreemia – Raido Zopp, Joonatani roll Võru Gümnaasiumi etenduses “Kardemoni linna rahvas ja röövlid”

Näitlejapreemia – Keity Johanson, lõvi Loona roll Võru Gümnaasiumi etenduses “Kardemoni linna rahvas ja röövlid”

Parim lavastus ja edasipääseja Kooliteatrite riiklikule festivalile – Võru Gümnaasiumi muusikalitrupi etendus “Kardemoni linna rahvas ja röövlid”

 

Päevakava

10.00 Avasõnad

10.15-10.55 Antsla Gümnaasiumi 4.-6. klassi näitering “Ahjualune” (J.Kunder, M.Punak, lavastanud Anu Silm)

11.00-11.15 Võru Kreutzwaldi Kooli Lavarebased “Lugu lahkest lohe Justusest ja printsess Miniminnist” (Edgar Valter, lavastanud Raili Leesalu)

11.30-12.45 Võru Gümnaasiumi muusikalitrupp “Kardemoni linna rahvas ja röövlid” (Thorbjörn Egner, lavastanud Heino Pall)

12.45-13.30 Lõuna Antsla Gümnaasiumi sööklas

13.30 Osula Põhikooli muusikalitrupp “Punamütsike 5 aastat hiljem” (K. Sillamaa, H. Saar, lavastanud Tuulike Mölder)

14.35-14.50 Võru Kreutzwaldi Kooli 5.b klass “Vaataks ringi kodu ligi” (Henno Käo luule põhjal lavastanud Kaider Vardja)

15.05-15.45 Rõuge Põhikooli näitering “Pipi Pikksukk” (Astrid Lindgren, lavastanud Maia Paas ja näitetrupp)

15.45-16.10 Žürii teeb otsuseid

16.10 Tulemuste väljakuulutamine, päeva lõpetamine

Žürii

Näitleja Kaarel Targo (teater Vanemuine, Must Kast)

Lavastaja Birgit Landberg (teater Must Kast)

Kristiina Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liit)

 

Kontakt:

Antsla Kultuuri- ja Spordikeskus, Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

email: kultuur@antsla.ee

kontaktisik: Kaili Kalle, tel.53 011 190, 78 55 269

 

KOOLITEATER 2017 riiklikud festivalid

Gümnaasiumi astme riigifestival 7.-9.aprill Tallinn.

Keskastme riigifestival 21.-22.aprill Jõhvi, Ida-Virumaa.

Algklasside riigifestival 5.-6. mai Kolga, Harjumaa.

 

Osalevad näitetrupid

Põhikool (5.-9. klass)

  • Osula Põhikooli muusikalitrupp “Punamütsike 5 aastat hiljem” (K. Sillamaa/H. Saar/T. Mölder)
  • Lavarebased “Lugu lahkest lohe Justusest ja printsess Miniminnist” (Edgar Valter)
  • Võru Kreuzwaldi Kooli 5.b klass “Vaataks ringi kodu ligi” Henno Käo luule põhjal (Kaider Vardja)
  • Antsla Gümnaasiumi 4.-6. klassi näitering “Ahjualune” (J. Kunder, M.Punak, lavastaja Anu Silm)
  • Rõuge Põhikooli näitering “Pipi” (A. Lindgreni ainetel lavastanud Maia Paas näitetrupiga)

Gümnaasium (10.-12. klass)

  • Võru Gümnaasiumi muusikalitrupp “Kardemoni linna rahvas ja röövlid” (Thorbjörn Egner, lavastaja Heino Pall)