Salongiõhtu ansambliga Lumm Antsla Kultuuri- ja Spordikeskuse väikeses saalis.
Lumm on õe-venna duo, kelle eesti-inglise ja prantsusekeelne muusika kutsub Sind kohtuma iseendaga. Rännak kõige sügavamatesse hingesoppidesse helgete meloodiate ja mõtlemapanevate sõnumite saatel on garanteeritud. Pärast kontserdi lõppu on universum arusaadavam, enda hinges toimuv klaarim ning nende kahe omavaheline seos hoomatavam. Lummi repertuaaris on nii nende enda kirjutatud muusikat, kui ka lemmikartistide oma. Võta sellel mõnusal oktoobrikuuõhtul see aeg iseendale, lülita end välja kõigest ümbritsevast ja tule naudi imelist muusikat. Läheme koos Lummiga lummavale sügisele vastu!
Kuula Lummi viimati ilmunud lugu “Qui décide” siit: https://www.youtube.com/watch?v=LR02Nsrsjfg
Rohkem muusikat ka nende vana nime all Nunnu & Rockstar: https://www.youtube.com/watch?v=GdEX06FGRSA
“Kõige siiram kontsert, mida kunagi näinud olen. Siiramat küll ei meenu.”
“Võimas! Kahju, et mul õde pole, et saaks midagi sarnast teha!”
“Vaimustav, köitev ja inspireeriv, nautisin täiega!”
“Väga liigutav ja siiras, sügavalt mõtlema- ja tundmapanev kontsert!”
“Võimas emotsioon! Madalate nootide peale tõusid ihukarvad püsti! Jube vägev!”
“Teraapiline, soe, naljakas, kordumatu!”
HANNA-LEANA KUUS (vokaal) on lõpetanud Tartu Ülikoolis prantsuse filoloogia eriala. Töötanud pikalt ettevõtjana, tippjuhtide prantsuse keele koolitajana, Prantsusmaal modellina.
Eesti esindajana Prantsuse Euroopa eesistumise ajal Pariisis, juhtinud enda asutatud keeltekooli Visavis ning ehitanud ülesse rahvusvahelisi tiimi idufirmas Lingvist. Ta on elanud Prantsusmaal, Itaalias ja Belgias. Hanna on terve elu olnud ümbritsetud muusikast: ta on lõpetanud Nõmme Muusikakooli klaveri eriala ning nooremas eas võitnud mitmeid klaveri-ja laulukonkursse. Elu viis ta vahepeal muusikast eemale, kuid nüüd on ta ringiga jälle tagasi seal, kuhu kuulub ta hing. Hanna laulab eesti, inglise, prantsuse ja itaalia keeles.
HENRI KUUS (kitarr) on muusik, helikunstnik, helirežissöör, ettevõtja ja näitleja. Henri on lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia helirežii eriala ning tegeleb filmide helindamisega
(“Lotte ja tuldpurskav lohe”, “Klassikokkutulek 3”, “Eesti muld ja Eesti Ruja”), muusika kirjutamisega, salvestamise ja miksimisega. Henri on multiinstrumentalist, ta mängib kitarri, basskitarri, trumme ja klaverit. Ta on mänginud peaosa Eesti mängufilmis “Pangarööv”, teinud kaasa teleseriaalis “Elu keset linna” ning mänginud mitmetes teatrietendustes.

Organizer