Signe Hansen

Laul, klahpillid

2003 Viljandi Muusikakool – klaver
2011 Heino Elleri nimeline Muusikakool – pop-jazz laul
2016 Viljandi Kultuuriakadeemia – koolimuusika (bakalaureus)
2018 Viljandi Kultuuriakadeemia – muusikaõpetaja (spetsialiseerumisega laulu erialale, magister)

Signe on juhendanud nii lasteaia- kui põhikooliealisi lapsi erinevates lasteaedades, koolides ja laulustuudiotes (Musaklubi, Otepää laulustuudio, Ploomike jt) Alates 2015. aastast veab Tartus enda laulustuudiot Laulutrenn, kus õppijateks valdavalt noored solistid vanuses 13-30 eluaastat.

On osalenud ansamblites Öömenüü, Estraadiraadio, alates 2011. aastast on Tartu Levimuusika Orkestri solist ja hetkel on alustanud omanimelise sooloprojektiga.

2011. aasta kevadel osales solistina Elleri Muusikakooli ja Turu Konservatooriumi ühisprojektis “Legendaarsed Eurovisiooni hitid”, mille kontserdid toimusid Soomes ja Eestis.

Karl Laanekask

Kitarrid, muusikateooria, improvisatsioon

Lõpetanud 2009. aastal Viljandi Kultuuriakadeemia pop-jazzmuusika erialal. Kaasa teinud põhiliselt kitarristi ja lauljana ansamblites Onu Bella ja Öörahu, The Claymakers, Luarvik Luarvik, Dahling, Genialistid, Bombillaz, Ro:toro. Hetkel ansamblite Estraadiraadio ja Äge Brass liige. Loonud, salvestanud ja esitanud teatri-, filmi- ja reklaamimuusikat. Õpetab jazzkitarri Tartu 1. Muusikakoolis ja rütmimuusika ajalugu Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis. Osalenud korduvalt juhendajana Võrumaa Rahvapillilaagris, Kuressaare Kitarrilaagris ja Viljandi Pärimusmuusika Festivali töötubades. Viljandi Kultuuriakadeemia ja EMTA ühise pärimusmuusika õppekava magistrant 5-keelse bandžo erialal.

Vilho Meier

Kitarrid, muusikateooria, improvisatsioon, stuudiotöö

Alustanud kitarriõpingutega 1997. aastal, õpetajana tegutseb 2001. aastast. Lõpetanud 2006. aastal Tartu Ülikooli Füüsika-Keemiateaduskonna materjaliteaduse eriala. Mänginud ansamblites Speculative Rock’n’roll Band (2001), Jimmie Bluesman Lawson & Crossfire (2004), Supernova (2006), Loss Paranoias (2010), Birgit Varjuni bänd (2013) ja Cathouse Radio (2013), Iseloomad (2018). Lisaks löönud kaasa erinevates muusika(li)projektides. Peab Tartus helisalvestusstuudiot “Slim Music Stuudio”, tehes seal nii produtsendi kui helirežissööri tööd, loonud ja salvestanud bändi-, teatri-, telesaate- ja reklaamimuusikat. 2015. aastast tegeleb ka elektrikitarride ehitamisega ning parandamisega.

Indrek Mällo

Bass

Vabakutseline muusik. Õppis aastatel 2009-2012 Tartu Heino Elleri nimelises muusikakoolis rütmimuusika pop-jazz osakonnas. Lõpetas 2012 rütmimuusika pillid basskitarri erialal. Töötanud illustraatorina 2013-2015 H.Elleri nim. muusikakooli rütmimuusika osakonnas. Kuulunud ans. Clumsy Parachuter ja ansamblite Groundhog Day ja Animal Drama põhikoosseisu. Praegused koosseisud: Argo Vals Band, Jakob Juhkam Bänd, vonKuusk, Impromachine, Andres Alaru Trio, Estraadiraadio, Inboiler. Esinenud 2013. a. Jakob Juhkam Bändiga rahvusvahelisel muusikafestivalil Iceland Airwaves Islandil. Väiksemaid kontserte on antud erinevate koosseisudega Lätis, Leedus, Soomes ja Venemaal.

Ilja Sharapov

Trummid, perkussioon, rütmika

Aastatel 1998-2002 õppis Tartu H. Elleri nimelises Muusikakoolis klassikaliste löökpillide erialal. Aastast 2003 töötab Vanemuise Sümfooniaorkestris löökpillimängijana (aastast 2008 löökpillirühma kontsertmeistrina). Viimased 15 aastat on olnud rock’n’rolli kollektiivi “Chick’n’Band” liige, millega on esinenud Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Soomes ja Norras festivalidel ning klubides. Samuti on osalenud eksperimentaalsetes projektides koos DJ-de ja teiste muusikutega. Aastal 2009 liitus eksperimentaal-jazz ansambliga “Triophonix”, millega esineb aktiivselt Eestis. Õpib Viljandi Kultuuriakadeemia koolimuusika eriala 3. aastal.  2014. aastast mängib ansamblis Super Hot Cosmos Blues Band.