Antsla Kultuuri- ja Spordikeskus

Antsla Kultuuri- ja Spordikeskus on kultuurimajana tegutsenud aastast 1956. Haruldase monumentaalstalinistliku arhitektuuriga maja on koduks Antsla Muusikakoolile ja KSKle tema allüksustega: huviringid, üritused ja kultuuriarenduse meeskond. KSK südameks on pühendunud töötajad ning kõik huviringidest osavõtjad, ringide juhendajad, esinejad ja kultuuri-inimesed, kellel KSKga sügavam side.

Ruumide rent

Antsla Kultuuri- ja Spordikeskuse ruumide rentnikult palume heperemehelikku suhtumist meie ajaloolisesse hoonesse ja selle inventari. Antsla Kultuuri- ja Spordikeskuse hoone on sobiv koht, kus korraldada kontserte, teatrietendusi, pidulikke vastuvõtte ja seminare.

Hoone rentnikul palume juhinduda meie põhiväärtustest:

Loomevabadus
Väärtustame loomevabadust ja avatust uutele ideedele.
Isamaalisus
Väärtustame isamaalist hoiakut ja kodanikuteadlikkust.
Tervislikud eluviisid
Väärtustame tervislikke eluviise ja elurõõmu.

Antsla Kultuuri- ja Spordikeskuse ruumide kasutamise teenustasud on Antsla Vallavalitsus kehtestanud järgmiselt:

Suur saal 1-3 tundi 90 eurot, iga järgnev tund 30 eurot;
Väike saal 1-3 tundi 60 eurot, iga järgnev tund 30 eurot;
Spordisaal 1-3 tundi 30 eurot, iga järgnev tund 10 eurot;
Õppeklass 1-3 tundi 15 eurot, iga järgnev tund 8 eurot.
Antsla laululava ja park (kuni 500 osalejat) 90 eurot tund, 1600 eurot ööpäev
Antsla laululava ja park (üle 500 osaleja) 1600 eurot ööpäev
Lavamoodulite laenutamine 25 eurot ööpäevas

Suur saal

 

Väike saal

 

Fuajee

 

Spordisaal

 

Kunstiklass

 

Antsla Laululava

3 Upcoming Events

Sort by

Kui tunned vahel, et silme eest on must ja mõistus on otsas, siis tule kuulama loengut “Kuidas lapsevanemana jaksata ja muutusi teha”. See loeng on Sulle, kes Sa tahad lapsevanema rollis end rahulikult ja mõnusamalt tunda, et nautida seda väärtuslikku aega, mil lapsed üles kasvavad. Käsitletavad teemad: – enda vajadused – kui täis on minu tass – oma lapsepõlve mõju, mustrid ja käivitid – vanemlusstiil, millest soovin lähtuda – teadlikkuse elluviimine – kuidas muutusi teha – kuidas enesega rahu teha Kasvatades iseennast saame õppida last toetama, et temast kasvaks empaatiline, iseseisev ja enesekindel täiskasvanu. Kingi oma lapsele turvaline ja rahulik lapsevanem.

Kontsertlavastus Muusikast pakatavad näitlejad on välja valinud oma lemmikviisid ja toovad need rõõmuga teieni. Lavastuses kuuleb laule estraadiklassikast kaasajani, Artur Rinnest Vaiko Eplikuni, sekka Queen ja The Beatles. Rõõmsad ja lüürilised laulud toovad naeratuse suule ja viivad kuulajad seiklema elu ja armastuse radadele.  „Lihtsalt, rõõmuks” räägib sõprusest, meeste ja naiste vahelistest suhetest, mõistmisest ja mittemõistmisest, koostegemise rõõmust. Laval on viis meest ja üks naine ning õhtu möödub vallatu koketeerimise saatel. Tahad või ei, aga laul teeb rinna rõõmsaks. Vahel on lauludega nõnda, et neid lihtsalt peab laulma!  Esietendus 21. veebruaril 2020 Rakvere Teatri suures saalis. Lauludest sündiv lugu on soe, pipar-pirtsakas, naljakas ja hämmastavalt peen. Trupp on mängu pannud kogu hinge – nii lustis kui ka süüvimises. Põiminud isepäised rütmid haaravaks tervikuks. Publik hingab lavastuse rütmis. Kuni kullast süda kaob igiomaks saanud suveöösse. Veel tahaks. Veel. Süda laulab. Koduteelgi. Inna Grünfeldt.