Antsla piirkonna Meistrite Päev leidis aset esmakordselt 2016. aastal. Kuna päev läks igati korda, toimus uus Meistrite Päev 10. juunil 2017 Antsla Kesklinna pargis. See on võimalus tutvuda kohalike meistrite toodetega ja neid ka kaasa osta. Sarnaselt esimesele aastale pakuti töötubasid, esitlusi, etteasteid tantsurühmadelt ja muusikutelt, toimub ka suur tehnikaparaad ning ekskursioonid piirkonna meistrikodadese.
Kuna 2017. aasta oli laste ja noorte kultuuriaasta, siis tegime sel korral koostööd projektiga Laste Vabariik (https://ev100.ee/et/laste-vabariik), mille raames viidi Meistrite Päeval läbi paar lühietendust ning mõned põnevad töötoad lastele. Samuti on meie koostööpartneriks Vana-Antsla Teatriait. 2018. aastal keskendusimeme suuresti meistrite omavahelisele koostööle, ning korraldasime koostööle innustavad õpirännakud ja koolitused meistrietele. Eesmärk sai täidetud, sest hooaja lõpuks käisid meistrid juba mitmetel üritustel ühiste väljapanekutega ning tõeline hitt oli kohalike meistrite kohvik Meistrite Päeva koduaiakontserdil. Kogukonnale pakkusime lisaks kontserdile erinevaid retki meistrikodadesse.

1 Tulevased sündmused

Valikud

MEISTRITE PÄEV 2019 toimub laupäeval, 01. juunil kell 11-14 Antsla kultuurimaja õuealal! Tule veeda üks mõnus laupäev perega – pakume maitsvaid toite, ilusaid elamusi ja mõnusat nokitsemist töötubades. Lastekaitsepäeva puhul toimub esmakordselt lõbus kostümeeritud rongkäik lastele ja lapsemeelsetele, tule kohale ägedas kostüümis ning meie meistird aitavad kohapeal teha vahvaid soenguid ja lõbusaid näomaalinguid. Ka maski saad kohapeal töötoas valmis teha. Tehnikaparaad on ka kohal! Täpsem ajakava ja info täieneb jooksvalt Meistrite Päev lehel! KÕIK on oodatud! NB! Meistrid, kes soovivad tulla oma tooteid müüma ja teenuseid tutvustama, palun registreerige siin: https://forms.gle/16gAb4ygyWtxBTjbA. Kui on küsimusi või soovid midagi täpsustada, siis võta julgelt ühendust, kontakt: Evelyn Tõniste, evelyn.toniste@gmail.com või tel 5043391 NB!NB! Broneeri endale ka reede 31.mai õhtu, sest just siis toimub järjekordne Meistrite Päeva koduaia kontsert koos kohalike meistrite kohvikuga! Täpsem info peagi meie FB lehel!