4 Upcoming Events

Sort by

Salongiõhtu ansambliga Lumm Antsla Kultuuri- ja Spordikeskuse väikeses saalis. Lumm on õe-venna duo, kelle eesti-inglise ja prantsusekeelne muusika kutsub Sind kohtuma iseendaga.

Kui soovid leida teed, et elada koos lastega nii, et tunneksid ennast hästi ning aidata ka lastel ennast koos meiega hästi tunda. Kui soovid leida teed, et elada ilma etteheidete ja vastastikuste süüdistusteta. Kui soovid leida teed, et üksteise tundeid paremini mõista. Kui soovid leida teed, et ärritust ja viha saaks väljendada ilma kellelegi kahju tegemata. Kui soovid leida teed, mis aitaks austada meie laste vajadusi, samamoodi nagu meie omi. Kui soovid leida teed, mis võimaldaks meie lastel sirguda hoolivateks ja vastutustundlikeks inimesteks. Kui soovid koju rohkem koostööd ja mõistmist, oled oodatud loeng-koolitusele “Kuidas rääkida lastega nii, et nad kuulaksid”. Loengut viib läbi Perepraksise psühholoog-pereterapeut Külli Joasaar, kes töötab igapäevaselt perede, paaride, laste ja noortega. Vahetut kogemust kodus pakuvad 8-aastased kaksikud ja 5-aastane poeg. Olete väga oodatud! Tulge palun loengule tervena!

Süžee käivitub 1939. aasta augusti lõpupäevil. Kohe-kohe on puhkemas Teine maailmasõda ja just neil kriitilistel hetkedel langeb Eesti nõukogudevastase luure juht salamõrva ohvriks. Selgub, et meie salateenistuses tegutseb äraandja ja tema tabamine tehakse ülesandeks luureohvitser Feliks Kangurile (Priit Võigemast). Samal ajal jõuab luurajateni info, et Stalin ja Hitler on sõlminud Eestit puudutava salakokkuleppe. Olukorda ei muuda lihtsamaks ka Feliksit painav saladus, mille keskmes on kahe aasta tagune kirglik armusuhe. Pilet: 5.-, sooduspilet 4.-

Päästeameti esindaja räägib üldohutusest eakatele.

2 Items

Sort by